Stratejik İş Ortağınız

BTPLUS 2012 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Bulut Teknolojileri, Verimlilik Projeleri, Bilgi Güvenliği (KVKK ve ISO27001), IT Danışmanlığı konularında hizmet sunan ve sistem entegrasyonu süreçlerinde Microsoft tabanlı çözümler kullanan uzman bir bilişim şirketidir.

Müşterilerimizde mevcut sistemlerin analizleri, konusunda tecrübeli teknik ekibimiz tarafından yapılır ve değerlendirme raporları oluşturulur. İhtiyaçlar için, belirlenen hedefler ve raporlar doğrultusunda çözüm senaryoları geliştirilir. Alanında Dünya lideri iş ortaklarımızdan tedarik ettiğimiz donanım ve yazılımlar ile çözümler gerçekleştirilir.

Yeni kurulan ya da mevcut sistemlerin sürekliliği için yönetim, izleme ve bakım süreçleriyle takip edilmesi gerekir. Yıllık olarak yapılan anlaşmalar kapsamında müşterilerimizin ilgili süreçlerini yönetiyor, iş akışlarının daha verimli ve sürdürülebilir olması için hizmetler sunuyoruz.

İş Ortaklarımız

microsoft
dell
hp
lenovo
sgp
veeam
vmw
cisco

Sorunuz varsa bize yazın

Basit bir form doldurun ve hizmetlerimiz ve şirketimiz hakkında detaylı bilgi alın.

Sunumumuzu indirin

Basit bir form doldurup hizmetlerimiz ve şirketimiz hakkında ayrıntılı sunumu edinin.

Formununuz başarıyla iletilmiştir. Sunum birkaç saniye içinde indirilir. Eğer otomarik olarak indirilmedyse aşadağki linke tıklayın
x
loading...