Bizi tanıyın
BTPLUS Hakkında

BTPLUS, Bilgi Teknolojileri alanında danışmanlık, projelendirme, sistemlerin kurulumu, yönetimi, desteği, bayiliğini yaptığı markaların ürünlerinin satışları ve veri merkezi hizmetleri ile stratejik bir iş ortağıdır.
BTPLUS, BT alanında tecrübeli ve yetkin mühendisler / danışmanlar, proje liderleri, sistem destek ve satış ekipleri hizmet sunuyor. Ekiplerimiz, işletmelerin ihtiyaçlarını uçtan uca çözümler ile gerçekleştirecek iş modeli hedeflenerek kurgulanmıştır.

Amacımız, çalışma hayatındaki yoğun rekabet ortamında müşterilerimizin mevcut iş gücü ve yaptıkları faaliyetleri teknoloji ile bir araya getirmek, böylelikle bulunduğu alanda rakiplerine göre avantajlı bir konum sağlamaktır.
Sahip olduğumuz etik değerleri iş hayatımızın tüm evrelerinde uygulamak, vazgeçilmez temel değerlerimizden biridir.
 

Vizyonumuz

Dijitalleşen dünyada, verimli, güvenli ve sürdürülebilir çözümlerimiz ile önde gelen BT şirketi olmaktır.

Misyonumuz 

Müşterilerimize doğru ve en uygun BT ortamını sağlamak, BT süreçlerini sahiplenerek onların adına yönetmek, böylelikle kendi iş alanlarına odaklanmalarını sağlayarak verimlilik ve kazançlarını arttırmaktır.

İlkelerimiz

İnsan Odaklı
Yenilikçi
Güvenilir
Saygılı
Duyarlı
Hoşgörülü
Hızlı
Kaliteli
Sorumluluk Sahibi

 

Kalite Politikası

Deneyim sahibi olduğumuz ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi süreçlerini, iş hayatımızın her noktasında vazgeçilmez bir parça olarak değerlendiriyoruz.

Bu deneyimleri sadece kendi kurumumuzda değil, müşterilerimizde de hayata geçirerek total güvenlik seviyesini iyileştiriyor, hizmetlerimizin kalitesini arttırmak için sürekli geliştiriyoruz.

Sorunuz varsa bize yazın

Basit bir form doldurun ve hizmetlerimiz ve şirketimiz hakkında detaylı bilgi alın.

Sunumumuzu indirin

Basit bir form doldurup hizmetlerimiz ve şirketimiz hakkında ayrıntılı sunumu edinin.

Formununuz başarıyla iletilmiştir. Sunum birkaç saniye içinde indirilir. Eğer otomarik olarak indirilmedyse aşadağki linke tıklayın
x
loading...