Bizi tanıyın
BTPLUS Hakkında

BTPLUS, Bilgi Teknolojileri alanında danışmanlık, projelendirme, sistemlerin kurulumu, yönetimi, desteği, bayiliğini yaptığı markaların ürünlerinin satışları ve veri merkezi hizmetleri ile stratejik bir iş ortağıdır.
BTPLUS, BT alanında tecrübeli ve yetkin mühendisler / danışmanlar, proje liderleri, sistem destek ve satış ekipleri hizmet sunuyor. Ekiplerimiz, işletmelerin ihtiyaçlarını uçtan uca çözümler ile gerçekleştirecek iş modeli hedeflenerek kurgulanmıştır.

Amacımız, çalışma hayatındaki yoğun rekabet ortamında müşterilerimizin mevcut iş gücü ve yaptıkları faaliyetleri teknoloji ile bir araya getirmek, böylelikle bulunduğu alanda rakiplerine göre avantajlı bir konum sağlamaktır.
Sahip olduğumuz etik değerleri iş hayatımızın tüm evrelerinde uygulamak, vazgeçilmez temel değerlerimizden biridir.
 

Vizyonumuz

Dijitalleşen dünyada, verimli

Misyonumuz

Müşterilerimize doğru ve en uygun BT ortamını sunmak, BT süreçlerini sahiplenerek müşterilerimiz adına işletmek, müşterilerimizin kendi iş alanlarına odaklanmalarını sağlayarak verimliliklerini ve kazançlarını arttırarak fayda üretmektir.   
 

İlkelerimiz

İnsan Odaklı
Yenilikçi
Güvenilir
Saygılı
Duyarlı
Hoşgörülü
Hızlı
Kaliteli
Sorumluluk Sahibi

 

Kalite Politikası

Vizyonumuz doğrultusunda, en üst düzeyde değerler yaratmak amacımız ile uluslararası standartlara uygun, verilere dayalı, memnuniyet esasından ödün vermeden, Müşterilerimiz için kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. 
 

Sorunuz varsa bize yazın

Basit bir form doldurun ve hizmetlerimiz ve şirketimiz hakkında detaylı bilgi alın.

Sunumumuzu indirin

Basit bir form doldurup hizmetlerimiz ve şirketimiz hakkında ayrıntılı sunumu edinin.

Formununuz başarıyla iletilmiştir. Sunum birkaç saniye içinde indirilir. Eğer otomarik olarak indirilmedyse aşadağki linke tıklayın
x
loading...