ERİŞİM GÜVENLİĞİ ve HESAPLAR İÇİN KİMLİK DOĞRULAMA

ERİŞİM GÜVENLİĞİ ve HESAPLAR İÇİN KİMLİK DOĞRULAMA

18 Aralık 2020

Her geçen gün dijitalleşen ve teknolojinin bir adım daha geliştiği bir Dünya’da gelişen sistemler ve büyüyen datalarımız için güvenlik riski her geçen gün artmaktadır. Kurumlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda yeni sistemler, yeni yazılımlar vb. devamlı olarak bünyemize katmaktayız ve her geçen gün kişisel verilerimiz de dahil olmak üzere kurum verilerimiz büyümeye devam ediyor. Kullanıcıların hesap kimliğini doğrulamanın en yaygın yöntem şifre kullanılmasıdır. Şifre gizliliği ihlal edilebilir. Şifrenizin öğrenilmesi, tahmin edilebilir olması, herhangi bir neden ile şifre doğrulama önleminin aşılması yetkisiz erişimlere imkan verir. Yetkisiz erişimler veri güvenliğinizin ihlali yada finansal kayıplarınıza neden olabilir.

FİDYE YAZILIMLARI İÇİN HAZIR MISINIZ?

FİDYE YAZILIMLARI İÇİN HAZIR MISINIZ?

01 Haziran 2020

Ortamınızı korumaya yardımcı olacak tüm seçenekleri bilmek harika ama parçaları bir araya getirmenin zamanı geldi. Sormanız gereken soru "Bu olacak mı?" ama "Olduğunda hazır mısın?" Yedeklemelerinizin güvenli olduğunu biliyor musunuz? Bu yedeklemeleri geri yüklerseniz, uygulamalarınızın uygun durumda olacağını biliyor musunuz? Bir felaket durumunda verilerinizi kurtarmanın ne kadar süreceğini biliyor musunuz? 

BİLGİ GÜVENLİĞİ İÇİN NASIL ÖNLEMLER ALMALIYIZ?

BİLGİ GÜVENLİĞİ İÇİN NASIL ÖNLEMLER ALMALIYIZ?

27 Nisan 2020

Bilgi, kurumlar için çeşitli derecelerde önem değeri taşır. Bu değere göre bazıları halka açıktır, bazıları kurum içinde paylaşılabilir, kimi de son derece gizli olup sadece sınırlı erişime açıktır. Bilgi güvenliği, bu varlıkların 3 özelliği ile ilgilenir.

COVID-19 ile DİJİTAL DÖNÜŞÜM ETKİLERİ

COVID-19 ile DİJİTAL DÖNÜŞÜM ETKİLERİ

27 Nisan 2020

Zorunlu dijital dönüşüm sürecine işletmelerimiz sistemsel olarak ne kadar hazır?

VERİ YEDEKLEME NEDEN SON DERECE ÖNEMLİDİR?

VERİ YEDEKLEME NEDEN SON DERECE ÖNEMLİDİR?

27 Nisan 2020

İş hayatımızda yer alan şirketimizin herhangi bir verisinin kaybolduğunu düşünecek olursak; bunun ne gibi zararları ortaya çıkaracağını hiç düşündük mü?

Sorunuz varsa bize yazın

Basit bir form doldurun ve hizmetlerimiz ve şirketimiz hakkında detaylı bilgi alın.

Sunumumuzu indirin

Basit bir form doldurup hizmetlerimiz ve şirketimiz hakkında ayrıntılı sunumu edinin.

Formununuz başarıyla iletilmiştir. Sunum birkaç saniye içinde indirilir. Eğer otomarik olarak indirilmedyse aşadağki linke tıklayın
x
loading...