Office 365

Office 365

  • +
  • -

Bunu bildiğiniz Office olarak düşünün, yalnız artık daha güzel

Office 365, zaten bildiğiniz ve her gün kullandığınız Office’in aynısıdır. Biraz da fazlası vardır. Office 365 bulutla desteklendiğinden, uygulamalarınızı ve dosyalarınızı neredeyse her yerde, PC’de, Mac’te ve tabletlerde alabilirsiniz ve bunlar her zaman güncel olur. Özellik güncelleştirmeleri için de aynı şey geçerlidir; bunları da otomatik olarak alırsınız.

Kurumsal sınıf e-posta ve takvimle eşitlenmiş durumdasınız

İletişim hatalarından kaçının. Neredeyse her yerden erişebildiğiniz kurumsal sınıf e-posta ve paylaşılan takvimler, insanların eşitlenmiş durumda kalması ve zamanlamayı kaçırmaması anlamına gelir.

Çevrimiçi dosya depolama ve paylaşma özelliklerinden yararlanarak birlikte çalışın

Office 365 iş arkadaşları, müşteriler ve iş ortaklarıyla dosyaları daha güvenli paylaşmayı kolaylaştırır. Her zaman güncel olan ve hemen her yerden erişilebilen belgeler üzerinde birlikte çalışın.

Çevrimiçi konferans özelliği herkesi bir araya getirir

Çevrimiçi konferans özelliğiyle, mesafe gerçekten de sorun olmaktan çıkar. Herkesi bir araya getirmeniz mi gerekiyor? Gerçek zamanlı not alma ve ekran paylaşımı özellikleriyle tamamlanmış çevrimiçi bir toplantıya ev sahipliği yapın.

Aynı tanıdık deneyim, yolculukta bile

Mobil uygulamalarla, Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını ve daha birçok malzemeyi mobil cihazınızda görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Üstelik, masanıza döndüğünüzde bunları içeriğine ve biçimlendirmesine dokunulmamış olarak orada bulursunuz.

Tüm tarayıcılarda Office belgeleri oluşturun

Office Online’la, Office dosyalarınızı herhangi bir tarayıcıda oluşturmak, düzenlemek ve paylaşmak için dokunmatik özellikli uygulamaları kullanın. Hatta belgeleri paylaşabilir, başkalarıyla aynı anda bunların üzerinde çalışabilir ve daha sonra sürüm oluşturma sorunlarıyla uğraşmazsınız.

İnanabileceğiniz güvenlik, uyumluluk ve gizlilik

Bulutta güvenlik, uyumluluk ve gizlilik olur mu? Evet. Ayrıca, güveninizi kazanmak ve sürdürmek için Office 365’te sürekli geliştirmeler yapıyoruz.

Top